Aktualne informacje

W obecnym Roku Liturgicznym hasło Roku duszpasterskiego brzmi:"Idźcie i głoście".Jest to naturalna konsekwencja podjęcia odpowiedzialności za łaskę chrztu św. i wypływających z niego zadań. Tym zadaniem jest spełnienie słów Chrystusa:"Idźcie i głoście" Rodzi sie pragnienie, by głosić to co jest naszym szczęściem i celem naszego życia, by inni poznali miłość i drogę zbawienia."

Msze św. w niedzielę Wielkiego Postu w Polnej : 9.00 , 11.00 Przed sumą o 10.30 - Droga krzyżowa, Gorzkie Żale o g. 15.00 i po nich Msza św.

Ogłoszenia duszpasterskie :

3 Niedziela Wielkiego Postu - 19.III.2017 r.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o g. 7.00 oprócz środy i piątku

W środę 22.III.- o g.17.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej.- Po Różańcu Msza św. i po niej Nowenna do M.B.N.Pomocy połączona z Nowenną do Ducha Świętego. Zapraszam także rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Sakrament Bierzmowania będzie udzielany naszej młodzieży - 30.III. w Stróżach

W piątek rano o 7.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa i o 17.00 Droga Krzyżowa i po niej Msza św.

O prowadzenie Drogi Krzyżowej w piątki po Mszy św. o 7.00 i w niedzielę o 10.30 bardzo prosimy Panią Halinę Woźniak - Prezesa Akcji Katolickiej.

Bardzo serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwach wielkopostnych.

W sobotę Liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. rano o 7.00.

W piątek 31.III. - w Grybowie o g. 18.00 - Eucharystia rozpocznie Ekstremalną Drogę Krzyżową. Trasa Drogi Krzyżowej im. Ks. Biskupa Józefa Gucwy liczy 33 km. - przejście nocą. Zapisy na Drogę krzyżową w formie elektronicznej na stronie www.edk.org.pl

Spotkanie uczestników w Centrum Duszpasterskim w Grybowie we wtorek 21. III. o g. 18.00 - Ks. Piotr Cichoń udziela więcej informacji.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów na kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy : Panią Urszulę Dusza i Panią Władysławę Bernasiewicz.

Spotkania

W środę - 22.III. o g. 16.00 - Spotkanie w sali katechetycznej z kandydatami do S. Bierzmowania.