Aktualne informacje

W obecnym Roku Liturgicznym hasło Roku duszpasterskiego brzmi:"Nowe życie w Chrystusie". Cały ten rok duszpasterski przebiegał będzie w wyjątkowym kontekście obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz Światowych Dni Młodzieży. A od 8 grudnia 2015 r. przeżywać będziemy także w Kościele powszechnym Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia.

Msze św. w niedzielę w Polnej : 7.00, 9.00 , 11.00

Ogłoszenia duszpasterskie :

13 Niedziela zwykła - 26.VI.2016 r.

W ciągu tygodnia Msze św. w Polnej rano o 7.00 oprócz środy i piątku.

W środę 29.VI. - Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.00 , 9.00 i 18.00. Składka na tacę w środę na Świętopietrze czyli do dyspozycji Papieża.

W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota lipca . W I piątek Msza św. ku czci Najśw. Serca P. Jezusa o g. 7.00 i o 18.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia i po niej Msza św.

W I sobotę - 2. VII - Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi tylko rano o g. 7.00. Wieczorem nie będzie, gdyż jadę na Pielgrzymkę do Wilna i zastąpi mnie od niedzieli Ks. Arkadiusz Stępień ze Siedlec. W Liturgii czcimy: w pon. Św. Cyryla Aleksandryjskiego

we wtorek Św. Ireneusza biskupa i męczennika

W sobotę N.M.P. Tuchowskiej i rozpoczyna się Tygodniowy odpust w Tuchowie. Szczegółowy program na afiszu w gablocie przy kościele.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. Adoracja Najśw. Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca. Po Adoracji zmiana Tajemnic różańcowych.

Pragnę jeszcze bardzo serdecznie podziękować za prowadzenie Dorocznej Adoracji w ubiegłą niedzielę 19.VI. - Bóg zapłać.

Solenizantom składam życzenia: zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu za wstawiennictwem ich Świętych Patronów.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów - Bóg zapłać. A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy : Panią Zuzannę Brońską i Panią Krystynę Koszyk.