Aktualne informacje

W obecnym 2015 Roku hasło Roku duszpasterskiego brzmi:"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" a symbolem uczynimy krzyż. Jest to konkretne zaproszenie do pogłębienia życia duchowego. Nawrócenie oznacza przemianę myśli i przemianę serca, a także własnego postępowania Wezwanie P.Jezusa implikuje odpowiedzialność za moją odpowiedź na nie".

Msze św. w niedzielę w Polnej : o godz. 7.00 , 9.00 , 11.00.

Możliwość Spowiedzi św.w kościele w Polnej - pół godziny we wszystkie dni przed każdą Mszą św.

Ogłoszenia duszpasterskie :

17 Niedziela zwykła - 26 lipca 2015 r.

Poświecenie pojazdów z racji Św. Krzysztofa 26.VII - po Mszach św.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o 7.oo oprócz środy.

W środę o 18.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy.

W Liturgii czcimy:

w środę 29.VII. - Wspomnienie Św. Marty - patronki gospodyń domowych.

W piątek - 31.VII- Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, kaplana - patrona rekolekcji.

W sobotę - 1. VIII. - Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa.

I w sobotę przypada I sobota sierpnia. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi - rano o g. 7.oo, a o 14.oo Msza św. ślubna Pani Eweliny Gaber i Pana Krzysztofa Mucha.

Solenizantom składamy życzenia: zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu za wstawiennictwem świętych Patronów.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składamy podziękowanie i za ofiarowane kwiaty - Bóg zapłać. A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy : Pana Andrzeja Koszyk i Panią Annę Górską.