Aktualne informacje

W I Niedzielę Adwentu 01 grudnia 2013 rozpoczęliśmy Nowy Rok Liturgiczny. W obecnym Roku hasło roku duszpasterskiego brzmi:"Wierzę w Syna Bożego".

Msze św. w niedzielę w Polnej : o g. 7.oo , 9.oo , 11.oo.

Spowiedź Św. - pół godziny we wszystkie dni przed każdą Mszą św.

Ogłoszenia duszpasterskie :

20 Niedziela - 17. VIII. 2014 r.

W niedzielę 17 sierpnia rozpoczyna się 32 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę Mszą św. o g. 6.3o sprawowaną na Placu Katedralnym w Tarnowie i trwać będzie do poniedziałku 25 sierpnia.

W ciągu tyg. Msze św. rano o g. 7.oo. oprócz środy.

W środę o g. 18.oo modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej. Po niej Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W Liturgii czcimy:

W środę 20.VIII. - Wspomnienie Św. Bernarda.

W czwartek - 21.VIII. - Wspomnienie Św. Piusa X, papieża

W piątek - 22.VIII.Wspomnienie N.M.Panny Królowej.

W przyszłą niedzielę - 24.VIII. - Św. Bartłomieja.

Solenizantom składamy życzenia : zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu.

Ofiary złożone do puszki w przyszłą niedzielę przeznaczone są dla Caritas, który wspomaga poszkodowanych przez powodzie, wichury i trąby powietrzne. Za złożone ofiary w imieniu poszkodowanych - Bóg zapłać.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składamy podziękowanie i za ofiarowane piękne kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Marię Toczek i Panią Marię i Bernardetę Januś.