Aktualne informacje

W obecnym Roku Liturgicznym hasło Roku duszpasterskiego brzmi:"Nowe życie w Chrystusie". Cały ten rok duszpasterski przebiegał będzie w wyjątkowym kontekście obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz Światowych Dni Młodzieży. A od 8 grudnia 2015 r. przeżywać będziemy także w Kościele powszechnym Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia.

Msze św. w niedzielę w Polnej : 7.00, 9.00 , 11.00

Ogłoszenia duszpasterskie :

5 Niedziela Wielkanocy - 24.IV.2016 r.

Za ofiary złożone do puszki na prośbę Papieża Franciszka na rzecz cierpiącego narodu Ukraińskiego - Bóg zapłać.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o g.7.00 oprócz środy.

W Środę 13.IV - o g. 18.00 - Modlitwa różańcowa prowadzona przez członków Akcji Katolickiej. Po Różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N.Pomocy.

W sobotę w ostatni dzień kwietnia Msza św. rano o 7.00 i wieczorem o 18.00 w Wigilię Nabożeństw Majowych z Litanią do M.Bożej.

W Liturgii czcimy: w poniedziałek 25.IV. - Liturgiczną Uroczystość Św.Marka Ewangelisty. W piątek 29.IV. Liturgiczne Święto Św. Katarzyny ze Sieny - Patronki Europy.

Solenizantom składam życzenia: zdrowia i Bożego Błogosławieństwa w dalszym życiu za wstawiennictwem Św.Marka i św. Katarzyny.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składam podziękowanie i za ofiarę zamiast kwiatów - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy : Panią Ewę Dusza i Panią Zofię Dusza.

Spotkania:

W środę 13.IV. - o g. 17.00 - z Dziewczęcą Służbą Maryjną.

w piątek z Apostolską Grupą Młodzieży o g. 18.30