Aktualne informacje

W I Niedzielę Adwentu 01 grudnia 2013 rozpoczęliśmy Nowy Rok Liturgiczny. W obecnym Roku hasło roku duszpasterskiego brzmi:"Wierzę w Syna Bożego".

Msze św. w niedzielę w Polnej : o g. 7.oo , 9.oo , 11.oo.

Spowiedź Św. - pół godziny we wszystkie dni przed każdą Mszą św.

Ogłoszenia duszpasterskie :

24 Niedziela - 14.IX. 2014 r.

Święto Podwyższenia Krzyża Swiętego.

W Niedzielę 14.IX. - Odpust w Ptaszkowej, suma odpustowa o g. 11.oo>/p> W Polnej Msze św. 14.IX. o g. 7.oo , 9.oo , 11.oo . O g. 15.oo - Zebranie czł. Akcji Kat. i o g. 16.oo - Droga Krzyżowa w kierunku Krzyża Jubileuszowego k/ Pani Jadwigi Mól z prośbą o Boże Błogosławieństwo w pracach jesiennych, zwłaszcza w zasiewach. Jeśli będzie deszcz, Droga Krzyżowa będzie w kościele.

W ciągu tygodnia Msze św. rano o g. 7.oo oprócz środy.

W środę o g.17.3o Różaniec prowadzony przez członków Akcji Kat. i o g. 18.oo Msza św. i po niej Nowenna do M.B.N. Pomocy.

W Liturgii czcimy : w poniedziałek - 15.IX. - Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

We wtorek - 16.IX.- Wspomnienie Świętych Korneliusza ,papieża i Cypriana, biskupa.

W czwartek - 18.IX. Liturgiczne Święto Św. Stanisława Kostki- Patrona młodzieży.

W sobotę 20.IX. - wspomnienie Świętych Męczenników Koreańskich.

w niedzielę 21.IX. - Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelistę.

Solenizantom składamy życzenia : zdrowia i Bożego błogosławieństwa w dalszym życiu.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składamy podziękowanie i za ofiarowane piękne kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Alicję Gryzik i Panią Ewelinę Michalik

Spotkania:

W czwartek o g. 17.oo - Zbiórka ministrantów.