Aktualne informacje

W I Niedzielę Adwentu 01 grudnia 2013 rozpoczęliśmy Nowy Rok Liturgiczny. W obecnym Roku hasło roku duszpasterskiego brzmi:"Wierzę w Syna Bożego".

Msze św. w niedzielę w Polnej : o g. 7.oo , 9.oo , 11.oo.

Spowiedź Św. - pół godziny we wszystkie dni przed każdą Mszą św.

Ogłoszenia duszpasterskie :

22 Niedziela - 31. VIII. 2014 r.

W poniedziałek - 1.IX.przypada 75 rocznica wybuchu II wojny światowej Modlimy się za poległych za Ojczyznę i o Boże błogosławieństwo dla rozpoczynających Nowy Rok szkolny. Czyli w poniedziałek 1.IX. o g. 8.oo zapraszamy na Msze św. o Boże błogosławieństwo dla Dzieci, Młodzieży, Rodziców i Czcigodnych Nauczycieli za wstawiennictwem Błogosławionego Ks. Jana Balickiego Patrona naszej Szkoły i na uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego. Po Mszy św. Pani Dyrektor zaprasza wszystkich Rodziców na okolicznościową Akademię.

W Szkole w Wyskitnej rozpoczęcie Roku Szkolnego o g. 10.oo

Dla uczniów z Gimnazjum rozpoczęcie w Stróżach o g. ....

We wtorek Msza św. w Polnej rano o g. 7.oo

W środę 3.IX. - w Liturgii czcimy Św. Grzegorza W. papieża . O g. 18.oo Modlitwa różańcowa prowadzona przez ministrantów i lektorów o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po różańcu Msza św. i Nowenna do M.B.N. Pomocy z modlitwami za misje i misjonarzy a zwłaszcza za naszego Ks. Mateusza pracującego w Afryce.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota września.

W I Czwartek Msza św. o g. 18.oo - dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. III Gimnazjum i ich rodziców. Będzie to I Dzień Nowenny do Ducha Świętego.

W I piatek Msza św. ku czci Najśw. Serca P.Jezusa - rano o g. 7.oo i o g. 18.oo - Koronka do Bożego Miłosierdzia wobec wystawionego Najśw. Sakramentu w Monstrancji i po niej Msza św.

W I sobotę - Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi rano o g. 7.oo i o g. 18.oo - Modlitwa różańcowa prowadzona przez Dziewczęcą Służbę Maryjną i po niej Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

W przyszłą niedzielę 7.IX.- pożegnamy Ks. Mateusza, który kończy urlop i wraca do Centralnej Afryki aby dalej przybliżać Chrystusa tamtejszym ludziom. Bardzo proszę, abyśmy wsparli naszego Misjonarza złożoną ofiarą do puszki na cele misyjne. Za złożone ofiary do puszki w przyszłą niedzielę Ks. Mateusz w imieniu swoich podopiecznych z Afryki składa podziękowanie - Bóg zapłać.

Sprzątającym kościół w minionym tygodniu składamy podziękowanie i za ofiarowane piękne kwiaty - Bóg zapłać.

A na obecny tydzień do posprzątania kościoła prosimy Panią Eleonorę Smoleń i Panią Bernardetę Żabińską